O inwestycji

O inwestycji

Osiedle Słoneczne Pojezierze to 22 lokale mieszkalne w dwóch wariantach:

  • 103.63 m2 z garażem oraz miejscem postojowym,
  • 85,97 m2 z miejscem postojowym.

Oferowane domy wyróżniają wyróżnia oryginalna architektura (inwestycja została całościowo zaprojektowana przez dewelopera), a także nowoczesne bryła i styl wyrażający się poprzez połączenie klasycznej bieli z drewnianymi elementami wykończeniowo-dekoracyjnymi, które harmonijnie pasują do otulającej osiedla przyrody.

Osiedla Słoneczne Pojezierze to funkcjonalne, estetyczne i przestronne wnętrza, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać rozwiązanie spełniające indywidualne oczekiwania. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższy komfort i satysfakcję z wyboru domu jednorodzinnego z ogródkiem.

wizka-2
łódka

Natura

Jeziora, plaże, pomosty wędkarskie, przystanie z pomostami, przy których cumują zarówno kajaki, rowery wodne, łódki-pychówki, jak i żaglówki czy motorówek odpowiedzą na potrzeby ceniących wypoczynek nad wodą. Do tego ukryte w trzcinach stanowiska wędkarskie, wąskie ścieżynki wzdłuż brzegów, szlaki spacerowe oznaczone przez PTTK, jak i te, które wydeptali miłośnicy spacerów, nordic walkingu czy biegów terenowych.

Sport

Warto także wspomnieć o siatce ścieżek rowerowych, a gdy te się skończą, polecamy przejażdżki, wycieczki czy toury lokalnymi drogami – zarówno tymi utwardzonymi, jak i tymi gruntowymi, bo grunt to móc obcować z naturą tak często, jak to możliwe!

ludzie-na-rowerach

Hendon

At vero eos et accusam et iusto odio

[hendon_core_image_gallery images=”2905,2906,2907,2908,2909,2910″ behavior=”columns” columns=”3″ columns_responsive=”predefined” space=”no”]

At vero eos et accusamus et iusto odio digniss iducimus blan ditiis